2450BL15K100E
Mfr.Part #
2450BL15K100E
Manufacturer
Johanson Technology
Package/Case
Datasheet
2450BL15K100E
Description
BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0805
Stock
7828
Manufacturer :
Johanson Technology
Product Category :
Balun
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 100Ohm