2450BL14C100T
Mfr.Part #
2450BL14C100T
Datasheet
2450BL14C100T
Description
BALUN 2.4GHZ WIFI/BLUETOOTH
Stock
778
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 100Ohm