2500BL14M100T
Mfr.Part #
2500BL14M100T
Manufacturer
Johanson Technology
Package/Case
Datasheet
2500BL14M100T
Description
BALUN 2.3GHZ-2.7GHZ 50/100 0603
Stock
196
Manufacturer :
Johanson Technology
Product Category :
Balun
Frequency Range :
2.3GHz ~ 2.7GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 100Ohm
Insertion Loss (Max) :
1.2dB
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Phase Difference :
180° ±15°
Product Status :
Active
Return Loss (Min) :
9.5dB
Datasheets
2500BL14M100T
Customer is responsible for all shipping costs and any applicable surcharges.
The actual freight varies according to specific
situations. Please contact our customer service for more details.
Chipmh ships component orders from China to most countries in the world. We currently provide the
delivery by FEDEX/ DHL/ TNT in that order.
France, Italy, Spain). The DHL is only available if the weight exceeds 5KG.
UPS/FedEx International/TNT/DHL Express Account:
Customers could also use their own UPS/FedEx/TNT/DHL express accounts to ship their goods.
Regarding in stock parts, orders can generally be ready to ship within 24 hours.
Normally express service will be arranged once a day at 5 pm from Monday to Saturday.
Once the goods are shipped, estimated delivery time depends on your shipping option:
FedEx International Priority: 3-7 business days.
EMS:10-15 business days
DHL Express: 5-7 business days.
DHL eCommerce: 12-22 business days
Registered Air Mail: 15-30 business days
(For reference only)
Delivery and Title: Customer is responsible for all shipping costs and any applicable surcharges.
Title and risk of loss pass to customer upon delivery of the products by Grand-ic or by
any 3rd party Test Lab to the carrier. Grand-ic delivery dates are estimates only and
is not liable for delays in delivery. Grand-ic reserves the right to make partial shipments
and customer will accept delivery and pay for the Products delivered.
We will notify you by email with tracking number once order is shipped.
You can also find the tracking number in order history.
Global Express
Express DeliveryGlobal delivery 3-5 working days.FedEximage
DHLimage
TNTimage
UPSimage
Basic Instructions
Part Manufacturer Stock Description
2500.0 Altech Corporation 736 CONN FERRULE 1AWG OLIVE
25000016-6 Southwire Company 216 120/240V 20A IN LINE GFCI DUAL
2500002-1 TE Connectivity DEUTSCH Connectors 297 CONN RCPT HSG 38POS
2500003-1 TE Connectivity DEUTSCH Connectors 558 CONN RCPT HSG 48POS