2450BL14B100T
Mfr.Part #
2450BL14B100T
Manufacturer
Johanson Technology
Package/Case
Datasheet
2450BL14B100T
Description
BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0603
Stock
464
Manufacturer :
Johanson Technology
Product Category :
Balun
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 100Ohm