3500FB16A0100E
Mfr.Part #
3500FB16A0100E
Manufacturer
Johanson Technology
Package/Case
Datasheet
3500FB16A0100E
Description
BALUN 3.4GHZ-3.6GHZ 50/100 0806
Stock
180
Manufacturer :
Johanson Technology
Product Category :
Balun
Frequency Range :
3.4GHz ~ 3.6GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 100Ohm