ACS-230-50W
Mfr.Part #
ACS-230-50W
Datasheet
ACS-230-50W
Description
50 W PWR AMP COND IMMUN
Stock
781
Frequency :
150kHz ~ 230MHz
Gain :
47dB
Voltage - Supply :
100V ~ 240V
Datasheets
ACS-230-50W
    PWR FREQ MAGNETIC FIELD GEN
    ANTENNA KIT: 1 - 40 GHZ