RG.02.01.3000W
- Mfr.Part #
- RG.02.01.3000W
- Manufacturer
- Taoglas
- Package/Case
- Datasheet
RG.02.01.3000W
- Description
- RF ANT 892MHZ/1.85GHZ DOME SMB
- Stock
- 244
- Quality
- Manufacturer :
- Taoglas
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Dome
- Applications :
- GSM
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 892MHz, 1.85GHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
- Frequency Range :
- 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.99GHz
- Gain :
- 2.5dBi
- Ingress Protection :
- IP67
- Mounting Type :
- Adhesive
- Number of Bands :
- 2
- Power - Max :
- 10 W