0868AT43A0020E
- Mfr.Part #
- 0868AT43A0020E
- Manufacturer
- Johanson Technology
- Package/Case
- Datasheet
0868AT43A0020E
- Description
- RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
- Stock
- Quality
- Manufacturer :
- Johanson Technology
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Chip
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 868MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 858MHz ~ 878MHz
- Gain :
- -1dBi
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 3 W