0915AT43A0026E
Mfr.Part #
0915AT43A0026E
Manufacturer
Johanson Technology
Package/Case
Datasheet
0915AT43A0026E
Description
RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
Stock
173260
Manufacturer :
Johanson Technology
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Chip
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
915MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
902MHz ~ 928MHz
Gain :
-1dBi
Ingress Protection :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Bands :
1
Power - Max :
2 W