0433AT62A0020E
Mfr.Part #
0433AT62A0020E
Manufacturer
Johanson Technology
Package/Case
Datasheet
0433AT62A0020E
Description
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Stock
109883
Manufacturer :
Johanson Technology
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Chip
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
433MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
423MHz ~ 443MHz
Gain :
-4dBi
Ingress Protection :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Bands :
1
Power - Max :
2 W