AP.10E.07.0039B
Mfr.Part #
AP.10E.07.0039B
Manufacturer
Taoglas
Package/Case
Datasheet
AP.10E.07.0039B
Description
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH CAB
Stock
1339
Manufacturer :
Taoglas
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Ceramic Patch
Applications :
GPS
Features :
Cable - 39mm, LNA, Filter
Frequency (Center/Band) :
1.575GHz
Frequency Group :
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency Range :
1.574GHz ~ 1.576GHz