AGGBP.SL.25A.07.0060A
Mfr.Part #
AGGBP.SL.25A.07.0060A
Datasheet
AGGBP.SL.25A.07.0060A
Description
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Stock
51
Applications :
Beidou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS
Features :
Cable - 60mm, LNA, Filter
Frequency (Center/Band) :
1.561GHz, 1.575GHz, 1.602GHz
Frequency Group :
UHF (1GHz ~ 2GHz)