EAN0900SR
- Mfr.Part #
- EAN0900SR
- Manufacturer
- FreeWave Technologies, Inc.
- Package/Case
- Datasheet
EAN0900SR
- Description
- WHIP STUB ANTENNA, 900 MHZ, HALF
- Stock
- 3
- Quality
- Manufacturer :
- FreeWave Technologies, Inc.
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Whip, Right Angle
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 900MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)