C10A50Z4
Mfr.Part #
C10A50Z4
Manufacturer
Anaren Wireless / TTM Technologies
Package/Case
Datasheet
C10A50Z4
Description
FREQUENCY TERMINATION
Stock
8637
Manufacturer :
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
0Hz ~ 3GHz
Function :
Termination
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Active
RF Type :
Cellular, DCS, GSM, PCS, UMTS
Secondary Attributes :
Supplier Device Package :
Datasheets
C10A50Z4
Basic Instructions
    CHIP TERMINATOR
    RF ATTENUATOR 20DB 50OHM 2SMD
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM 300W
    SMD TERMINATOR
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM 1005
Part Manufacturer Stock Description
C10A1P American Electrical, Inc. 10 CIR BRKR MAG-HYDR 10A 480VAC