CHF9838CBF12R5R
Mfr.Part #
CHF9838CBF12R5R
Datasheet
CHF9838CBF12R5R
Description
RES CHAS MNT 12.5 OHM 5% 250W
Stock
773
Frequency :
0Hz ~ 3GHz