C8A50Z4A
- Mfr.Part #
- C8A50Z4A
- Manufacturer
- Anaren Wireless / TTM Technologies
- Package/Case
- Datasheet
C8A50Z4A
- Description
- TERMINATION 50 OHM 8W SMD
- Stock
- 774
- Quality
- Manufacturer :
- Product Category :
- RF Misc ICs and Modules
- Frequency :
- 0Hz ~ 6GHz