AD3318-3394D244
Mfr.Part #
AD3318-3394D244
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Package/Case
Datasheet
AD3318-3394D244
Description
3318 MHZ 3394 MHZ CAVITY DUPLEXE
Stock
115
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
3.312GHz ~ 3.324GHz / 3.388GHz ~ 3.4GHz