PE20DV1058
Mfr.Part #
PE20DV1058
Manufacturer
Pasternack
Package/Case
Datasheet
PE20DV1058
Description
2 WAY 20W DIV 2.92MM 1-26.5GHZ
Stock
4
Manufacturer :
Pasternack
Product Category :
RF Power Dividers/Splitters
Frequency :
1 GHz ~ 26.5 GHz