PE20DV1068
Mfr.Part #
PE20DV1068
Manufacturer
Pasternack
Package/Case
Datasheet
PE20DV1068
Description
4 WAY 20W DIV 2.92MM 6-40GHZ
Stock
5
Manufacturer :
Pasternack
Product Category :
RF Power Dividers/Splitters
Frequency :
6 GHz ~ 40 GHz