ARD50024
Mfr.Part #
ARD50024
Datasheet
ARD50024
Description
SWITCH COAXIAL SPDT 26.5GHZ 24V
Stock
642
Impedance :
50Ohm
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Supplier Device Package :
Module
Voltage - Supply :
24V
Datasheets
ARD50024
Basic Instructions
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
    CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V SMD