SW4-120019AI4HM
Mfr.Part #
SW4-120019AI4HM
Manufacturer
Narda-MITEQ
Package/Case
Datasheet
SW4-120019AI4HM
Description
SWITCH
Stock
643
Manufacturer :
Narda-MITEQ
Product Category :
RF Switches
Circuit :
SP4T
Features :
Frequency Range :
12GHz ~ 1.9GHz
IIP3 :
Impedance :
Insertion Loss :
Isolation :
Operating Temperature :
P1dB :
Package / Case :
Module, SMA Connectors
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
Module
Test Frequency :
1.9GHz
Topology :
Absorptive
Voltage - Supply :
12V