RAM1A60A50G
Mfr.Part #
RAM1A60A50G
Datasheet
RAM1A60A50G
Description
SSR ZC 600V 50A AC IP
Stock
626
Load Current :
50 A
Voltage - Input :
20 ~ 280VAC, 22 ~ 48VDC
Voltage - Load :
42 V ~ 660 V