G3NA-205B-AC200-240
- Mfr.Part #
- G3NA-205B-AC200-240
- Datasheet
G3NA-205B-AC200-240
- Description
- SSR RELAY SPST-NO 5A 19-264V
- Stock
- 165
- Load Current :
- 5 A
- Voltage - Input :
- 200 ~ 240VAC
- Voltage - Load :
- 19 V ~ 264 V