OSSRD1005A
Mfr.Part #
OSSRD1005A
Datasheet
OSSRD1005A
Description
SSR RELAY SPST-NO 25A 50-250V
Stock
752
Load Current :
25 A
Voltage - Input :
5 ~ 12VDC
Voltage - Load :
50 V ~ 250 V
Datasheets
OSSRD1005A
Basic Instructions
    DIODE ARRAY GP 100V 200MA 4SMD
    DIODE ARRAY GP 100V 200MA 4SMD
    DIODE GEN PURP 100V 200MA 3SMD
    DIODE GEN PURP 100V 200MA 3SMD
    DIODE GEN PURP 100V 200MA 3SMD
    TRANS 2NPN 40V 0.6A 6CLCC
    TRANS NPN/PNP 40V 0.6A 6CLCC
    TRANS 2PNP 60V 0.6A 6CLCC
    TRANS NPN/PNP 40V 0.6A 6CLCC
    TRANS 4PNP 60V 0.6A 20CLCC