741X043103JP
Mfr.Part #
741X043103JP
Datasheet
741X043103JP
Description
RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0404
Stock
2363
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
63mW
Product Status :
Active
Resistance (Ohms) :
10k
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%
Datasheets
741X043103JP
Part Manufacturer Stock Description
741X Aaronia AG 10 BICONICAL ANTENNA 30MHZ~1GHZ WIT