741X043101J
Mfr.Part #
741X043101J
Datasheet
741X043101J
Description
RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0404
Stock
527
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
63mW
Product Status :
Obsolete
Resistance (Ohms) :
100
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%
Datasheets
741X043101J
Part Manufacturer Stock Description
741X Aaronia AG 10 BICONICAL ANTENNA 30MHZ~1GHZ WIT