740X043101JP
Mfr.Part #
740X043101JP
Datasheet
740X043101JP
Description
RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0302
Stock
700
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
31mW
Resistance (Ohms) :
100
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%
Datasheets
740X043101JP
Part Manufacturer Stock Description
740X Aaronia AG 10 BICONICAL ANTENNA 50MHZ~700MHZ W