740X043103JP
Mfr.Part #
740X043103JP
Datasheet
740X043103JP
Description
RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0302
Stock
517
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
31mW
Resistance (Ohms) :
10k
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%
Datasheets
740X043103JP
Part Manufacturer Stock Description
740X Aaronia AG 10 BICONICAL ANTENNA 50MHZ~700MHZ W