SIL10E224J
Mfr.Part #
SIL10E224J
Datasheet
SIL10E224J
Description
RES ARRAY 9 RES 220K OHM 10SIP
Stock
427
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
200mW
Resistance (Ohms) :
220k
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%