CA5200240R0KS70
Mfr.Part #
CA5200240R0KS70
Datasheet
CA5200240R0KS70
Description
RES 240 OHM 10W 10% AXIAL
Stock
518
Operating Temperature :
-65°C ~ 275°C
Power (Watts) :
10W
Resistance :
240 Ohms
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Tolerance :
±10%
Datasheets
CA5200240R0KS70
Basic Instructions
    CAP ALUM 100UF 70V AXIAL
    CAP ARRAY 220PF 50V C0G 8-SIP