CA520033R00JE14
Mfr.Part #
CA520033R00JE14
Datasheet
CA520033R00JE14
Description
RES 33 OHM 10W 5% AXIAL
Stock
476
Operating Temperature :
-65°C ~ 275°C
Power (Watts) :
10W
Resistance :
33 Ohms
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Tolerance :
±5%
Datasheets
CA520033R00JE14
Basic Instructions
    CAP ALUM 100UF 70V AXIAL
    CAP ARRAY 220PF 50V C0G 8-SIP