SCM5B30-01
Mfr.Part #
SCM5B30-01
Manufacturer
Dataforth
Package/Case
Datasheet
SCM5B30-01
Description
VOLTAGE INPUT MODULES, NARROW BW
Stock
14
Manufacturer :
Dataforth
Product Category :
Amplifiers
Amplifier Type :
General Purpose
Current - Supply :
30 mA
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output Type :
Analog
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
4.75V ~ 5.25V