SCM5B30-06
Mfr.Part #
SCM5B30-06
Datasheet
SCM5B30-06
Stock
5
Current - Supply :
30 mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
4.75V ~ 5.25V