200A122KTN50XT
Mfr.Part #
200A122KTN50XT
Manufacturer
American Technical Ceramics
Package/Case
Datasheet
200A122KTN50XT
Description
CAP CER 1200PF 50V BX 0505
Stock
686
Manufacturer :
American Technical Ceramics
Product Category :
Ceramic Capacitors
Applications :
Capacitance :
Failure Rate :
Features :
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Lead Style :
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
Temperature Coefficient :
Thickness (Max) :
Tolerance :
Voltage - Rated :
Datasheets
200A122KTN50XT
Customer is responsible for all shipping costs and any applicable surcharges.
The actual freight varies according to specific
situations. Please contact our customer service for more details.
Chipmh ships component orders from China to most countries in the world. We currently provide the
delivery by FEDEX/ DHL/ TNT in that order.
France, Italy, Spain). The DHL is only available if the weight exceeds 5KG.
UPS/FedEx International/TNT/DHL Express Account:
Customers could also use their own UPS/FedEx/TNT/DHL express accounts to ship their goods.
Regarding in stock parts, orders can generally be ready to ship within 24 hours.
Normally express service will be arranged once a day at 5 pm from Monday to Saturday.
Once the goods are shipped, estimated delivery time depends on your shipping option:
FedEx International Priority: 3-7 business days.
EMS:10-15 business days
DHL Express: 5-7 business days.
DHL eCommerce: 12-22 business days
Registered Air Mail: 15-30 business days
(For reference only)
Delivery and Title: Customer is responsible for all shipping costs and any applicable surcharges.
Title and risk of loss pass to customer upon delivery of the products by Grand-ic or by
any 3rd party Test Lab to the carrier. Grand-ic delivery dates are estimates only and
is not liable for delays in delivery. Grand-ic reserves the right to make partial shipments
and customer will accept delivery and pay for the Products delivered.
We will notify you by email with tracking number once order is shipped.
You can also find the tracking number in order history.
Global Express
Express DeliveryGlobal delivery 3-5 working days.FedEximage
DHLimage
TNTimage
UPSimage
Basic Instructions
    CAP CER 0.7PF 250V C0G/NP0 0603
    CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 0402
    CAP CER 1PF 200V C0G/NP0 0402
    CAP CER 1PF 250V C0G/NP0 0603
    CAP CER 1.5PF 250V C0G/NP0 0603
    CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0402
    CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 0603
    CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0402
    CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 0603
    CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 0402