MCH155A2R7CK
- Mfr.Part #
- MCH155A2R7CK
- Datasheet
MCH155A2R7CK
- Description
- CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0402
- Stock
- 543
- Capacitance :
- 2.7 pF
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Tolerance :
- ±0.25pF
- Voltage - Rated :
- 50V