MCH155A3R3CK
Mfr.Part #
MCH155A3R3CK
Datasheet
MCH155A3R3CK
Description
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0402
Stock
208
Capacitance :
3.3 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±0.25pF
Voltage - Rated :
50V