MCH155A4R7CK
Mfr.Part #
MCH155A4R7CK
Datasheet
MCH155A4R7CK
Description
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0402
Stock
148
Capacitance :
4.7 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±0.25pF
Voltage - Rated :
50V