GKG10024
Mfr.Part #
GKG10024
Datasheet
GKG10024
Description
CAP TRIMMER 3.5-10PF 100V TH
Stock
652
Adjustment Type :
Top
Capacitance Range :
3.5 ~ 10pF
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C
Q @ Freq :
500 @ 1MHz
Voltage - Rated :
100 V
Datasheets
GKG10024
Basic Instructions
    CAP TRIMMER 3-40PF 100V TH
    CAP TRIMMER 9-100PF 100V TH
    CAP TRIMMER 9-200PF 150V TH