GKG10016
Mfr.Part #
GKG10016
Datasheet
GKG10016
Description
CAP TRIMMER 3-10PF 100V TH
Stock
156
Adjustment Type :
Bottom
Capacitance Range :
3 ~ 10pF
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C
Q @ Freq :
300 @ 1MHz
Voltage - Rated :
100 V
Datasheets
GKG10016
Basic Instructions
    CAP TRIMMER 3-40PF 100V TH
    CAP TRIMMER 9-100PF 100V TH
    CAP TRIMMER 9-200PF 150V TH