MX36-GCA-80
Mfr.Part #
MX36-GCA-80
Datasheet
MX36-GCA-80
Description
CIR BRKR 80A 48VDC PUSH-RESET
Stock
22
Current Rating (Amps) :
80A
Voltage Rating - DC :
48 V
Datasheets
MX36-GCA-80
Basic Instructions
    CIR BRKR 13A 250VAC/50VDC ROCKER
    CIR BRKR 7A 250VAC/50VDC ROCKER
    CIR BRKR 4A 250VAC/50VDC ROCKER
    CIR BRKR 3A 250VAC/50VDC ROCKER
    CIR BRKR 5A 250VAC/50VDC ROCKER
    CIR BRKR 6A 250VAC/50VDC ROCKER
    CIR BRKR 16A 250VAC/50VDC ROCKER
    CIR BRKR 40A 48VDC PUSH-RESET
    CIR BRKR 10A 250VAC/50VDC ROCKER
    CIR BRKR 120A 48VDC PUSH-RESET