UTE100E-FTU-25-3P-LL-UL
- Mfr.Part #
- UTE100E-FTU-25-3P-LL-UL
- Datasheet
UTE100E-FTU-25-3P-LL-UL
- Description
- CIR BRKR THERM 25A 600VAC/500VDC
- Stock
- 404
- Current Rating (Amps) :
- 25A
- Voltage Rating - AC :
- 600 V
- Voltage Rating - DC :
- 500 V