XMC7K24CA-M3/H
Mfr.Part #
XMC7K24CA-M3/H
Datasheet
XMC7K24CA-M3/H
Stock
841
Applications :
Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
180A
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
7000W (7kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
24V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
24V