ERZ-V14D220
Mfr.Part #
ERZ-V14D220
Datasheet
ERZ-V14D220
Description
VARISTOR 22V 2KA DISC 14MM
Stock
1268
Capacitance @ Frequency :
20000 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
2 kA
Energy :
6.3J
Features :
Maximum AC Volts :
14 V
Maximum DC Volts :
18 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 15.5mm
Varistor Voltage (Max) :
24 V
Varistor Voltage (Min) :
20 V
Varistor Voltage (Typ) :
22 V
Datasheets
ERZ-V14D220
Basic Instructions
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
    CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V SMD