ERZ-V10D821
Mfr.Part #
ERZ-V10D821
Datasheet
ERZ-V10D821
Description
VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
Stock
2289
Capacitance @ Frequency :
140 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
3.5 kA
Energy :
110J
Features :
Maximum AC Volts :
510 V
Maximum DC Volts :
670 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 12.50mm
Varistor Voltage (Max) :
902 V
Varistor Voltage (Min) :
738 V
Varistor Voltage (Typ) :
820 V
Datasheets
ERZ-V10D821
Basic Instructions
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
    CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V SMD