24281-31PG-3ES
Mfr.Part #
24281-31PG-3ES
Datasheet
24281-31PG-3ES
Description
CONN RCPT MALE 31POS GOLD SOLDER
Stock
721
Connector Type :
Receptacle, Male Pins
Current Rating (Amps) :
2.3A
Operating Temperature :
-40°C ~ 115°C
Voltage Rating :
600V