24281-31SG-3ES
Mfr.Part #
24281-31SG-3ES
Datasheet
24281-31SG-3ES
Description
CONN RCPT FMALE 31POS GOLD SLDR
Stock
366
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Current Rating (Amps) :
2.3A
Operating Temperature :
-40°C ~ 115°C
Voltage Rating :
600V