69830-040LF
Mfr.Part #
69830-040LF
Datasheet
69830-040LF
Description
CONN DIP HDR IDC 40POS VERT
Stock
2145
Number of Positions :
40
Datasheets
69830-040LF
Basic Instructions
    CONN ACCY 7.2MM GUIDE MOD RT ANG
    SHORT SINGLE GUIDE PIN
    7.2MM GUIDE PIN 25.3MM L
    BP UNIVERSAL COVER LF
    10.8MM GUIDE PIN EXT THR
    CONN ACCY 7.2MM GUIDE SOCKET
Part Manufacturer Stock Description
69830-006 Amphenol Communications Solutions 777 CONN DIP HDR IDC 6POS VERT