DF3D-11P-2V(20)
Mfr.Part #
DF3D-11P-2V(20)
Datasheet
DF3D-11P-2V(20)
Description
CONN HEADER SMD 11POS 2MM
Stock
272
Current Rating (Amps) :
3A
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Positions :
11
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C