ECHP381V-06P
Mfr.Part #
ECHP381V-06P
Datasheet
ECHP381V-06P
Description
TERM BLK -POS 3.81MM SCRW PLG
Stock
300
Current - UL :
8 A
Positions Per Level :
6
Voltage - UL :
300 V