ECHP381V-10P
Mfr.Part #
ECHP381V-10P
Datasheet
ECHP381V-10P
Description
TERM BLK -POS 3.81MM SCRW PLG
Stock
363
Current - UL :
8 A
Positions Per Level :
10
Voltage - UL :
300 V